שמאי יבנה

 

 

יבנה הינה עיר שהייתה נחשבת לקטנה, אך בשנים האחרונות הייתה מהפיכה  בעיר והיא התפתחה בכל המובנים. היום, העיר יבנה מכילה נכסי נדל"ן שהביקוש עבורם הוא רב. למשל דירה להשכרה ביבנה, הפכה להיות מצרך מבוקש וזו הסיבה שלא רק זוגות צעירים מחפשים לרכוש נכס בעיר, כי אם משקיעים רבים שמחפשים הזדמנויות בנדל"ן שיש בהן תשואה שנתית גבוהה. כל עסקה כזאת, מחייבת את התערבותו של שמאי ביבנה, כך שיעריך את הנכס וימצא כי הוא כשיר, אם מבחינת הרישום, שווי הערך, פוטנציאל, מיסוי ועוד.

 

 

רכישת נכס ביבנה- מה כדאי לבדוק?

 

 

למרות שניתן היום למצוא נכסים מפתים בעיר יבנה, כדאי לבדוק היטב את הנכס , באמצעות שירות של חברה שמעסיקה שמאי ביבנה. כדאי כי החברה תהיה מהעיר עצמה, כך שהיא מכירה היטב את השכונות והמבנים השונים בעיר. זוגו רבים, אשר רוכשים דירות בעיר יבנה, יודעים כי זה הצעד החשוב ביותר בחייהם, היות ומדובר על מחויבות כלכלית שתשפיע על חייהם להרבה שנים, כגון נטילת משכנתא לעשרות שנים. זו הסיבה, כי לפני שחותמים על חוזה של כל עסקת נדל"ן מומלץ להיעזר עם שמאי ביבנה, כך שיעריך את שוויו של הנכס וכן, יבדוק עם קיימים ליקויים שונים בנכס, בין אם הוא חדש או אם מדובר גם על נכס ישן יותר.

 

 

השיקול הטוב ביותר למשקיעים בנדל"ן בעיר יבנה

 

 

קיים שיקול מהותי של מחפשי השקעות נדל"ן ביבנה. מדובר על משקיעים אשר אוספים מידע רב כגון: תעסוקה בעיר, חתך אוכלוסין, גילאי האוכלוסייה בעיר זו ועוד. כל משקיע, ייעזר עם שמאי ביבנה כך שיעניק לו את כל המידע על הנכס באופן מסודר. הסתייעות עם שמאי מקרקעין, אינה מתחילה ומסתיימת רק בשווי ערך הנכס, מציאת ליקויים, רישום ומיסוי, כי אם גם בהערכת שמאי עבור ביטוח של הנכס. שמאים, הפכו להיות מבוקשים בישראל בתחומים השונים הקשורים לנכסים. מומלץ למצוא שמאי מקרקעין, העובד בחברת שמאות מוכרת, כזה שיש לו הסמכה וותק בתחום, על מנת שיהיה לכם את הדו"ח המעודכן ביותר, עם כל הפרטים הרלוונטיים.