שמאי נזקי מים – ישראל אביטל 050-3342903

 

 

 

הסיכונים הרבים של בעיות מנזקי מים

 

בכל מבנה שבו אנו חיים או עובדים יש מערכת שמספקת לנו מים. בהתאם לצרכים השונים הקשורים למים (כגון שתייה, סניטציה וכיו') עובדות המערכות השונות שלעתים ניזוקות מסיבות שונות ויוצרות בעיות רבות בכל מבנה. כך למשל, רואה שמאי נזקי מים כיצד הוא צריך לחקור לעומק את המצב כדי להציג את התמונה המדויקת של הנזקים שגרמה דליפה, סתימה, נזילה או רטיבות.

 

למרבה הצער מים (למרות חשיבותם וחיוניותם הרבות) יכולים לגרום נזק רב שחשוב למדוד אותו בקפדנות רבה. הכוונה היא לכך שנזילה או סתימה יכולות להביא לרטיבות קשה מאוד שאותה יהיה קשה מאוד לתקן הן בכל הקשור לעלויות, והן בכל הקשור לאלמנטים כמו זמן המתנה עד לייבוש סופי של הרטיבות, שימוש בחומרים מיוחדים, וטכניקות מתאימות של בעל מקצוע איכותי.

 

שמאי איכותי יקבע במדויק את היקף הנזק

 

מאחר ומים יכולים לחדור לכל פינה ולכל חלל בכל מבנה, הרי שהדבר מדגיש את חשיבות הבדיקה המקיפה שעל השמאי לבצע. במהלך עבודתו השמאי חייב לעבור על כל חלקי המבנה, גם אם לא מדובר במקומות שקרובים לצנרת מסוימת. כך, שמאי נזקי מים ימחיש את העובדה שנזילה נסתרת התגלתה אמנם לפני זמן קצר אך נזקיה הם רבים בגלל קיומה הממושך.

 

זמן העבודה שנדרש לבדיקת חלקיו של כל מבנה מצטרף לכך שיש לבדוק ברצינות גם את מצבם של הפריטים שנפגעו בגלל נזילות וכיו'. שמאי נזקי מים  שלא יקצר הליכים ולא יסיק מסקנות חותכות בטרם ביצע בדיקה איכותית, יוכל לעמוד בצורה מקצועית על היקף הנזק בכל מבנה ולמסור לידי לקוחותיו מידע מדויק ונתונים מבוססים לגבי מצבם של הנכס ושל הרכוש שבתוכו.

 

מחיסכון בזמן ועד קבלת פיצוי

 

בלא מעט דרכים יכול לסייע איש מקצוע איכותי בתחום השמאות כשהוא מגיע לספק שירות בבית פרטי, בדירת מגורים, בחנות מסוימת, במפעל כלשהו, או בעסק. המקבלים את השירות יכולים לזהות מיד את מקצועיותו של שמאי נזקי מים כשהוא מבין את המצב לאשורו ומזהה את רמת הנזקים בין אם מדובר בקירות שספגו רטיבות רבה ובין אם מדובר בחפצים שנגרם להם נזק בלתי הפיך.

 

העבודה הרצינית שעושה שמאי כזה בעת זיהוי רמת נזקי המים בכל מקום במבנה מאפשרת ללקוחותיו לחסוך זמן כשהם רוצים לבקש את הפיצוי המתאים ולחזור במהירות לאורח חיים מסודר או לפעילות עסקית רציפה. מציאת שמאי מקצועי ויעיל תקל מאוד במצב של נזקי מים ותזכיר לכולם עד כמה אין מקום לפשרות כשבוחנים נזקים כאלו.